• Neighbours From Hell 2 (PC)
  • Neighbours From Hell 2 (PC)
79 Kč
Ihned k odběru
Dostupnost na pobočkách
více než 100 ks
1 ks
do 24 hodin
není skladem
Platforma: PC
Žánr: Strategie
Lokalizace: CZ
Multiplayer: Ne
Obal a manuál: CZ

Pokud máte jako Woody za souseda arogantního nadutce, který se posmívá jiným jak to jen jde, jistě jste si přáli mu to alespoň jednou oplatit. Nyní máte příležitost to udělat prostřednictvím hry Neighbours from Hell.
Soused vyrazil na dovolenou a tak se musí Woody přičinit aby mu ji pořádně osladil. Jeho počínnání je navíc prezentováno jako reality show která má pobavit diváky takže se Woody musí snažit aby neměl soused ani chvilku klidu a diváci se u obrazovek nenudili. Zároveň ale musí postupovat opatrně aby ho soused nepřistihl.

Neighbors from hell je logická hra při které se zajisté pobavíte. Ovládáte postavičku Woodyho který chce oplatit svému sousedovi jeho povýšené chování a zároveň pobavit diváky kteří vše sledují v televizi. Každá mise obsahuje několik předmětů které při správném použití způsobí nějakou taškařici a protože se soused chová opravdu arogantně obvykle si svým jednáním přímo naběhne na nějaký ten šprým.

Minimální konfigurace:
Windows 95, 98, 2000, ME, XP, procesor 200MHz, paměť 64MB RAM, grafická karta s 16MB RAM, 0.20GB volno na disku, 4x CDROM